Udvalgt til dig
Seneste nyheder
Arkiv
Søg på emne

Få et OK Benzinkort og støt Golfklubben


Nu kan du støtte vores klub ekstra meget, hver gang du tanker. OK betaler hele beløbet - læs mere på www.ok.dk/lokalsporten

Støt Åskov Golfklub, hver gang du tanker

Vi har indgået en sponsoraftale med OK, så du kan støtte Åskov Golfklub, hver gang du tanker.

Du støtter vores klub med 6 øre for hver liter, du tanker med OK Benzinkortet – uanset hvor du tanker i Danmark. Første gang du har tanket 500 liter, får klubben desuden en ekstra bonus på 250 kr. Det koster dig ikke ekstra at støtte – OK betaler hele beløbet.

Få et OK Benzinkort på www.ok.dk/lokalsporten.

Har du allerede et OK Benzinkort?

Har du et OK Benzinkort i forvejen, kan du nemt få det tilknyttet vores klub. Du skal bare ringe til OK på telefon 70102033 og oplyse vores klubnavn og dit kortnummer, så støtter du Åskov Golfklub.

Støt lokalsporten ekstra meget

Støt ekstra med el fra OK

Med el fra OK kan du støtte med ekstra 6 øre pr. liter. Og det er nemmere, end du tror. Du skal bare vælge imellem el til fastpris eller variabelpris på www.ok.dk/lokalsporten/el, så klarer OK hele skiftet fra det gamle elselskab til OK.

Støt ekstra med OK Mobil

Du kan støtte med ekstra 6 øre pr. abonnement, hver gang du tanker en liter. Du kan frit vælge den OK Mobilpakke, der passer dig og din familie bedst (dog ikke OK Mobil Basis). Du forhøjer din støtte til vores klub på www.ok.dk/lokalsporten/mobil.

Vi i sponsorudvalget håber rigtig mange af jer vil tage godt imod tilbuddet og benytte jer af det til fordel for klubben.

På forhånd TAK.

Tags: