TURNERINGSUDVALG

Et uundværligt udvalg

Turneringsudvalget arrangerer forskellige turneringer og hjælper ligeledes til ved turneringer med diverse praktiske ting, bl.a. flaghejsning, udlevering af scorekort, modtager betaling, scorekort-indtastning efter turnering, uddeling af præmier samt hjælp i køkkenet og oprydning efter turneringer.

Formand for turneringsudvalg:

Brita Heesgaard

Udvalgsmedlemmer:

E-mail:

Telefon:

Anne Marie Kristensen                             am-ke@privat.dk                                 21746400

Preben Mikkelsen                                    pm@atelectronic.dk                              21285411

Susanne Schmidt Nielsen                         sanne43@hotmail.com                         53255428

Stinne Pedersen                                      ilhmink@os.dk                                     24425333

Birgit Ry                                                 ry@fiberpost.dk                                   50948079

Mandagspiger / Jette Bendtsen                jette_bendtsen19@hotmail.com             40115726    Mandagspiger / Brita Heesgaard              turnering@aaskov-golfklub.dk                60920773

Mandagspiger / Anne Marie Kristensen     am-ke@privat.dk                                  21746400

Mandagspiger / Lene Madsen                   lema@webspeed.dk                              40819204

Mandagspiger / Lissy Meistrup                 lissy.meistrup@hotmail.com                  26854677

Tirsdags 9 huller / Poul Abrahamsen         poul-a@energimail.dk                          30271295

 

Tirsdagsturnering / Allan Buur Bækgaard  abb@via.dk                                         20809174

Tirsdagsturnering / Erik Krog Jensen         krog1970@live.dk                               40361961

Tirsdagsturnering / Inger-Marie Nielsen     ingermarie.nielsen@hotmail.com          60943124

Tirsdagsturnering / Tonny Thorsen            thorsen@fibermail.dk                          20238245

Tirsdagsturnering / Bertel Vestergaard      bve@biomar.dk                                   30686232

Tirsdagsturnering / Valther Vestergaard    evv@vjl.dk                                          40196391

Seniorer torsdag / Søren Gudiksen            soeren.gudiksen@mail.dk                    75341440

Seniorer torsdag / Erik Johansen               yejohansen@gmail.com                      61288548

Seniorer torsdag / Ingeborg Kjærside        kjaerside8@gmail.com                        29621844

Seniorer torsdag / Knud Aagaard              aagaard48@live.dk                             29252669

Søndagsturnering / Gert Hartvigsen          gertah@fibermail.dk                            24288330

Søndagsturnering / Anne Marie Kristensen am-ke@privat.dk                                21746400 

Søndagsturnering / Birgit Ry                     ry@fiberpost.dk                                  50948079